У довгий список компаній, які планують запуск власної служби ОТТ, можна сміливо вносити Google.

Google запустить сервіс потокового телебачення OTT на початку 2017 року

OTT телебачення Ужгород

За інформацією видання Wall Street Journal, компанія Google зуміла досягти угоди про розміщення контенту виробництва компанії CBS на платформі, яку компанія планує запустити десь на початку 2017 року. У публікації видання відзначається, що Google знаходиться на фінальній стадії переговорів з компаніями 21st Century Fox і Walt Disney, підсумком яких має стати також поява контенту цих компаній в пропозиції платформи, яка, як очікується, буде запущена «в рамках бренду YouTube».

Служба, яка, швидше за все, отримає назву «Unplugged», повинна буде стати «бюджетною пропозицією, орієнтованою на споживачів, які або відмовлялися оформляти підписку на послуги традиційних служб платного телебачення, або стали «кабельними відмовниками» через підвищення цін.

Як відомо, компанія Google пропонує послуги доступу до традиційного телебаченню в зоні покриття своєї служби Google Fiber, проте число передплатників даної послуги досить обмежена. У той же час, поява ОТТ телебачення від Google може бути вельми непогано сприйнята публікою, а якщо ще об’єднати цей сервіс з існуючою пропозицією доступу до широкосмугового інтернету від Google Fiber, то даний проект може мати вельми непогані перспективи.

Компанія Google планує запропонувати своїм передплатникам «вибірковий» пакет каналів живого телебачення OTT,телебачення майбутнього.

Поделиться записью

Об авторе

Комментарии

Нет комментариев

Оставить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Форма обратной связи

Корзина

  • Нет товаров в корзине.