У 2017 році з’явиться новий Wi-Fi стандарт — WiGig зі швидкістю 8 Гбіт / сек

У 2017 році з’явиться новий Wi-Fi стандарт — WiGig зі швидкістю 8 Гбіт / сек

Wi-Fi стандарт WiGig
Отримав сертифікацію альянсу Wi-Fi стандарт WiGig, який забезпечить Wi-Fi-пристрої багатогігабітною швидкістю завдяки використанню технологій діапазону 60 ГГц.

Альянс Wi-Fi сертифікував стандарт 802.11ad, відомий як WiGig, який забезпечить сумісність між WiGig-пристроями різних виробників, необхідну для їх широкого поширення.

Стандарт WiGig працює в діапазоні 60 ГГц, який менш завантажений, і доповнює існуючі стандарти Wi-Fi, що працюють в діапазонах 2,4 і 5 ГГц.

Стандарт WiGig забезпечить передачу даних на швидкості в кілька гігабіт на секунду для різних пристроїв і додатків — таких як бездротові док-станції, потокові мультимедіа, ігрові та мережеві додатки.

Стандарт WiGig використовує широкі канали в діапазоні 60 ГГц для ефективної передачі даних на швидкості в кілька гігабіт на секунду на відстань до 10 метрів.

У стандарті WiGig використовується система формування променя, що дає можливість вести напрямлену передачу сигналу між пристроями, що знижує ступінь впливу перешкод від сусідніх пристроїв і забезпечує високу продуктивність в щільному середовищі 60 ГГц.

Використання широких каналів дозволяє WiGig-пристроям передавати дані на швидкості до 8 Гбіт / сек, що дозволить користувачам обмінюватися величезними обсягами інформації протягом декількох секунд.

Підтримку WiGig можна буде знайти в самих різних пристроях, включаючи смартфони, портативні ПК, планшети та точки доступу.

В рамках екосистеми Wi-Fi стандарт WiGig забезпечить високий рівень безпеки, при цьому багатодіапазонні пристрої зможуть взаємодіяти з більш ніж восьми мільярдами наявних у світі Wi-Fi продуктів.

Поделиться записью

Об авторе

Комментарии

Нет комментариев

Оставить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Форма обратной связи

Корзина

  • Нет товаров в корзине.